Meniu
Your Cart

Starterių ir generatorių stendai


Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: MSG EQUIPMENT
Įtampos reguliatorių testavimo adapteris MSG Equipment MS013 COM Gamintojas: MSG Equipment (Ukraina); Garantija: 1 metai Aprašymas: MS013 COM testeris yra skirtas įtampos reguliatorių diagnostikai. Šis prietaisas simuliuoja valdymo signalus testuojamam įtampos reguliatoriui. Jame integruoto..
665.50 €
Gamintojas:: MSG EQUIPMENT
Generatorių statorių apvijų ir diodų tiltelių testeris MSG MS014 Gamintojas: MSG Equipment (Ukraina); Garantija: 1 metai Aprašymas: Šis prietaisas yra dviejų įrankių mišinys: statorių apvijų testerio ir diodių titelių testerio. MS014 yra mažų matmenų ir lengvas, sukurtas atsižvelgiant į mod..
810.70 €
Gamintojas:: MSG EQUIPMENT
Įtampos reguliatorių testeris MSG Equipment MS012 COM Gamintojas: MSG Equipment (Ukraina); Garantija: 1 metai Aprašymas: Šis prietaisas simuliuoja įtampos reguliatoriaus įdiegimą prie tobūlo generatoriaus, norint testuoti jo darbo kokybę prie skirtingų apkrovų ir rėžimų bei pr..
1,125.30 €
Gamintojas:: MSG EQUIPMENT
Starterių ir generatorių testavimo stendas MSG Equipment MS004 COM   Gamintojas: MSG Equipment (Ukraina); Garantija: 1 metai   Aprašymas:   Kompaktiškas stalinis testavimo stendas, naudojamas greitai ir kokybiškai starterių, generatorių ir įtampos reguliatorių diagno..
4,840.00 €
Gamintojas:: MSG EQUIPMENT
Starterių ir generatorių testavimo stendas MSG Equipment MS002 COM Gamintojas: MSG Equipment (Vokietija); Garantija: 1 metai Aprašymas: Aukštos galios multifunkcinis testavimo stendas, galintis atlikti šias diagnostines funkcijas: starterių diagnostika, generatorių ir įtampos reguliatorių d..
6,897.00 €
Generatorių testavimo stendas Mechatronika, Lenkija Aprašymas: STA2 generatorių testavimo stendas yra sukurtas matuoti ir stėbėti laiko pokyčius generatorių, su nominalia įtampa 12/24V, lyginant su apsukomis ir apkrova. Stendas leidžia įdiegti ir tikrinti daugumą generatorių ir varyti gene..
0.00 €
Starterių ir generatorių stendas iki 7.5 tonų Banchetto Profi Inverter Gamintojas - Spin, Italija. Tinka naudoti lengviesiems, komerciniams automobiliams iki 7,5 tonų bei agrikultūrinėms mašinoms.  Privalumai:  •    Testavimo stendas generatoriams, statoriam..
0.00 €
Starterių ir generatorių stendas iki 7.5 tonų Banchetto Profi Inverter ProGamintojas - Spin, Italija.Tinka naudoti lengviesiems, komerciniams automobiliams iki 7,5 tonų bei agrikultūrinėms mašinoms. Privalumai: •    Testavimo stendas generatoriams, statoriams, rotoriams..
0.00 €
Starterių ir generatorių stendas transportui virš 7.5 tonų - Bancoprova D Truck Pro Gamintojas - Spin, Italija. Tinka autobusams, sunkiajam transportui, valtims Privalumai:  •    Testavimo stendas, skaitmeninė versija. •    10HP variklis ir inverter..
0.00 €
Starterių ir generatorių testavimo stendas 12-24 V Banchetto Junior Gamintojas - Spin. Italija.  Privalumai:  •    Mažas testinis stendas, stalinė versija, starterių ir generatorių patikrai (12V e 24V). •    Geriausias kainos ir kokybės santykis tink..
0.00 €
Starterių ir generatorių testavimo stendas 12-24v SPIN Banchetto PLUS, Italija Testuoja: •    12-24V testai lengvojo ir komercinio transporto generatoriams iki  3.5 tonos su besikraunančiu reostatu. •    Starterių testas (be apkrovos) plius mechaninis stabdi..
0.00 €
Starterių ir generatorių testavimo stendas Magneti Marelli Alt Diag Pro Gamintojas: Magneti Marelli; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Alt Diag Pro – tai testavimo stendas, kurio pagalba galima patikrinti generatorių ir starterių veikimą bei kokybę. Šis prietaisas įvertina matavimus rezulta..
0.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 12 (1 Puslapių)