Meniu
Your Cart

Tunelinės plovyklos


Patikslinkite paiešką

Pramoninio transporto plovykla Ceccato Baltic Aprašymas: BALTIC - pilnai pritaikyta plovykla, skirta sunkiajam transportui, tokiam kaip autobusai, vilkikai, autosilosai, šiukšliavežiai ar karinis transportas. Dėl įvairių atnaujinimų, patobulinimų ir tvirtos konstrukcijos Baltic tapo pilnai pr..
0.00 €
Savaeigė tunelinė plovykla Ceccato Hercules   Aprašymas:   Moderni ir pastovų srautą turinti tunelinė plovykla. Automatinis automobilio pravedimas per visas procedūras. Įranga turi vienus iš žemiausių aptarnavimo ir priežiūros kaštų, šioje srityje. Pagrindiniai šios tunelinės..
0.00 €
Tunelinė plovykla Ceccato Hyperion Tech   Inovatyvi ir moderni tunelinė plovykla. Nesudėtingas ir intuityvus duomenų atvaizdavimas, aktyvacija galima naudojant čipą arba kortelę, nuotolinis įrangos aptarnavimas bei priežiūra. Kompaktiškas ir tvirtas dizainas. Įranga turi optimizuojamą ..
0.00 €
Tunelinė plovykla Ceccato Phoenix Tech 2.0 Aprašymas: Išmani ir moderni automobilių tunelinė plovykla, pagaminta Italijoje. Šviečiantys indikatoriai, nusakantys klientui apie automobilio poziciją.   Galima Premium konfigūracija, kuomet įranga turi įkomplektuotą aukšto slėgio dž..
0.00 €
Rodoma 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)