Meniu
Your Cart

Mobilios išmetamųjų dujų surinkimo sistemos

Patikslinkite paiešką

Mobili išmetamųjų dujų surinkimo sistema Grolly Aprašymas: Mobilus ventiliatorius išmetamųjų dujų surinkimui, įtaisytas ant vėžimėlio su aukščio reguliavimu ir įjungimo/išjungimo mygtuku su apsauga. Įtaise uždėtas guminis antgalis, kad apsaugoti mašinas nuo braižymo. Pastaba: dujų surinkimo žarna..
0.00 €
Mobili išmetamųjų dujų surinkimo sistema Grolly-M Aprašymas: Mobilus ventiliatorius išmetamųjų dujų surinkimui, įtaisytas ant vėžimėlio su aukščio reguliavimu, dvejomis lanksčiomis 75mm skersmes, 1,25m ilgio žarnomis ir įjungimo/išjungimo mygtuku su apsauga. Įtaise uždėti guminiai antgaliai, kad a..
0.00 €
Mobili išmetamųjų dujų surinkimo sistema Grolly-T Aprašymas: Mobilus ventiliatorius išmetamųjų dujų surinkimui, įtaisytas ant vėžimėlio su aukščio reguliavimu, su nerūdijančio plieno antgaliu uždėtu ant peties su lanksčia jungtimi ir įjungimo/išjungimo mygtuku su apsauga.  Grolly-TGT5 ko..
0.00 €
Mobili išmetamųjų dujų surinkimo sistema Grolly-V Aprašymas: Mobilus ventiliatorius išmetamųjų dujų surinkimui, įtaisytas ant vėžimėlio su aukščio reguliavimu ir įjungimo/išjungimo mygtuku su apsauga. Įtaise uždėti guminiai antgaliai, kad apsaugoti mašinas nuo braižymo.  Į Grolly-VY100 komple..
0.00 €
Mobilus mini dujų surinkimo rinkinys GMS-AU Aprašymas: Mobilus išmetamųjų dujų surinkimo mini rinkinys, sudarytas iš ventiliatoriaus, žarnos ir ant vėžimėlio uždėto nerūdijančio plieno antgalio su stendu. Galimos specifikacijos:   Modelis Žarnos ilgis, m ..
0.00 €
Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)