Meniu
Your Cart

Fiksuotos išmetamųjų dujų surinkimo sistemos

Patikslinkite paiešką

Elektrinė dujų surinkimo žarnos ritė GER Aprašymas: Elektrinė dujų surinkimo žarnos ritė su varikliu automatiniam žarnos susukimui. Ritė valdoma laidiniu valdymo pulteliu. Žarna atspari spaudimui ir temperatūroms iki 200°C. Komplektacijoje taip pat yra suspaudėjai ir integruotas stabdis. Galimos ..
0.00 €
Elektrinė dujų surinkimo žarnos ritė GERT Aprašymas: Elektrinė dujų surinkimo žarnos ritė su vienos fazės varikliu automatiniam žarnos susukimui. Ritė valdoma nuotoliniu valdymo pulteliu. Žarna atspari spaudimui ir temperatūroms iki 200°C. Komplektacijoje taip pat yra suspaudėjai ir integruotas st..
0.00 €
Elektrinė dujų surinkimo žarnos ritė su ventiliatoriumi GERF Aprašymas: Elektrinė dujų surinkimo žarnos ritė su vienos fazės varikliu automatiniam žarnos susukimui ir trijų fazių ventiliatoriumi efektyvesniam išsiurbimui. Ritė valdoma laidiniu valdymo pulteliu. Žarna atspari spaudimui ir temperatū..
0.00 €
Elektrinė dujų surinkimo žarnos ritė su ventiliatoriumi GERFT Aprašymas: Elektrinė dujų surinkimo žarnos ritė su vienos fazės varikliu automatiniam žarnos susukimui ir trijų fazių ventiliatoriumi efektyvesniam išsiurbimui. Ritė valdoma nuotoliniu valdymo pulteliu. Žarna atspari spaudimui ir t..
0.00 €
Mechaninė dujų surinkimo žarnos ritė GMR Aprašymas: Mechaninė dujų surinkimo žarnos ritė su sugrįžtančia spyruokle ir spaudimui atsparia šarvuota gumos žarna, kuri atspari iki 200 laipsnių celsijaus temperatūrai. Vidinis paviršius yra lygus ir alyvuotas, kad apsaugotų nuo toksiškų rugšči..
0.00 €
Mechaninė dujų surinkimo žarnos ritė su ventiliatoriumi GMRF Aprašymas: Mechaninė dujų surinkimo žarnos ritė su sugrįžtančia spyruokle ir spaudimui atsparia šarvuota gumos žarna, kuri atspari iki 200 laipsnių celsijaus temperatūrai. Vidinis paviršius yra lygus ir alyvuotas, kad apsaugotų nuo toksi..
0.00 €
Mini dujų surinkimo rinkinys su ventiliatoriumi GMS1 Aprašymas: Mini dujų surinkimo rinkinys su 0,37 kW ventiliatoriumi, lanksčia žarna, guminiu antgaliu ir sieniniu žarnos laikikliu. Galimos specifikacijos: Modelis Žarnos ilgis, m Žarnos skersmuo, mm ..
0.00 €
Mini dujų surinkimo rinkinys su ventiliatoriumi GMS2 Aprašymas: Mini dujų surinkimo rinkinys su ventiliatoriumi, dvejomis žarnomis, guminiais antgaliais ir sieniniais žarnos laikikliu. Galimos specifikacijos: Modelis Žarnų ilgis, m Žarnų skersmuo, mm ..
0.00 €
Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)