Meniu
Your Cart

Fiksuotos išmetamųjų dujų surinkimo sistemos

Patikslinkite paiešką

Emisijų šalinimo sistemos Aprašymas: Standartinių/aukštų temperatūrų emisijų šalinimo sistemos. Konstrukcija paruošta su specialiu išmetamųjų dujų surinkimo intaku. Surinkimo antgalis lengvai reguliuojamas ir užfiksuotas ant stumdomo stendo su ratukais. Į komplektaciją įskaičiuota surinkimo žarna,..
0.00 €
Gamintojas:: NORFI
Išmetamųjų dujų surinkimo žarnos ritė su žarna Aprašymas: Išmetamųjų dujų surinkimo žarnos ritė, pagaminta iš lakštinio plieno, šoninės plošktės padengtos milteliniais dažais. Į komplektaciją įeina: ritė, žarna, žarnas suspaudėjai, suspaudėjų apsaug..
0.00 €
Gamintojas:: NORFI
Išmetamųjų dujų surinkimo žarnos ritė su žarna ir ventiliatoriumi Aprašymas: Išmetamųjų dujų surinkimo žarnos ritė, pagaminta iš lakštinio plieno, šoninės plošktės padengtos milteliniais dažais. Į komplektaciją įeina: ritė, žarna, žarnas suspaudėjai..
0.00 €
Mechaninė išmetamųjų dujų surinkimo žarnos ritė Aprašymas: Mechaninė išmetamųjų dujų surinkimo žarnos ritė, pagaminta iš lakštinio plieno, šoninės plošktės padengtos milteliniais dažais. Į komplektaciją įeina: ritė, spyruoklinis mechanizmas ir žarnos stabdis. Ritės darbinė temperatūra iki 150°C, j..
0.00 €
Gamintojas:: NORFI
Vienguba išmetamųjų dujų surinkimo sistema Aprašymas: Lankstus viengubas išmetamųjų dujų surinkimo taškas. Į komplektaciją įskaičiuota: sieninė atrama, žarna ir žarnos suspaudėjas. Darbinė temperatūra iki 150°C. Galimos specifikacijos:   Modelis..
0.00 €
Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)