Meniu
Your Cart

Benzininiai elektros generatoriai

 

Patikslinkite paiešką

Inverterinis benzininis generatorius 800W YatoYato, LenkijaAprašymas:Inverteriniai generatoriai yra patikimi energijos šaltiniai iškylaujant, gamtoje ir bet kur kitur, kur nėra visuomeninio elektros tinklo ir reikia elektros šaltinio. Inverterinė sistema leidžia saugiai prijungti net ir elektros svy..
242.00 €
Benzininis generatorius 2200W YatoYato, LenkijaAprašymas:Keturtaktis oru aušinamas generatorius. Puikus sprendimas visur, kur reikia elektros šaltinio, tačiau nėra visuomeninio elektros tinklo. AVR įtampos stabilizavimas apsaugo elektrinius prietaisus nuo žalos ir užtikrina, jog jie gauna pilną gali..
280.00 €
Inverterinis benzininis generatorius 2000W YatoYato, LenkijaAprašymas:Inverteriniai generatoriai yra patikimi energijos šaltiniai iškylaujant, gamtoje ir bet kur kitur, kur nėra visuomeninio elektros tinklo ir reikia elektros šaltinio. Inverterinė sistema leidžia saugiai prijungti net ir elektros sv..
300.00 €
Benzininis generatorius su apsauga nuo perkrovos 2500W YatoAprašymas:Keturtaktis oru aušinamas generatorius. Puikus sprendimas visur, kur reikia elektros šaltinio, tačiau nėra visuomeninio elektros tinklo. AVR įtampos stabilizavimas apsaugo elektrinius prietaisus nuo žalos ir užtikrina, jog jie gaun..
320.00 €
Benzininis generatorius trifazis 5500W 400V Aprašymas: Didelės galios generatorius, pritaikytas darbui sudėtingose aplinkose ir esant pilnai apkrovai. Jo konstrukcija leidžia siųsti elektrą į pastatus ir įrangą, pvz.: įvykus ilgalaikiams elektros tinklų remonto darbams arba kai reikia 230V ir ..
750.00 €
Gamintojas:: MOSA
Benzininis generatorius MOSA GE 3500 HBM Gamintojas: MOSA- Italija; Garantija: 24mėn Aprašymas: Mobilus ir patikimas generatorius, pasirinktinai komplektuojamas su Honda arba Kohler motoru. Puikiai tinka naudojimui darbinėje aplinkoje, dirba pakankamai tyliai. Galimi papildomi priedai, kaip..
845.79 €
Gamintojas:: MOSA
Benzininis generatorius MOSA GE 5000 BBM Gamintojas: MOSA- Italija; Garantija: 24mėn Aprašymas: Mobilus benzininis generatorius, komplektuojamas su Honda arba Briggs&Stratton motoru. Generatorius puikiai tinka naudojimui darbinėje aplinkoje, yra pakankamai lengvas dėl rėmo konstrukcijos..
966.79 €
Gamintojas:: MOSA
Benzininis inverterinis generatorius MOSA GE 2200 BI 2.2kW  Gamintojas: MOSA- Italija; Garantija: 24mėn Aprašymas: Naujos kartos GE 2200 BI – generatorius su inverterio technologija. Tylesnis ir ekonomiškesnis bei labiau draugiškas gamtai, lyginant su kitais modeliais. Šis modelis pala..
1,149.50 €
Gamintojas:: MOSA
Benzininis inverterinis generatorius MOSA GE 3000 BI 3kW Gamintojas: MOSA- Italija; Garantija: 24mėn Aprašymas: Naujos kartos GE 3000 BI – generatorius su inverterio technologija. Tylesnis ir ekonomiškesnis bei labiau draugiškas gamtai, lyginant su kitais modeliais. Šis modelis palaiko stabil..
1,571.79 €
Rodoma 1 iki 9 iš 9 (1 Puslapių)