Meniu
Your Cart

Įrankių diržai


Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Įrankių dėklas su diržu ir 11 kišeniųGarantija 12 mėn. Techniniai parametrai:Dailidės diržai su vienuolika kišenių, su dviem metaliniais plaktuko laikiklias. Sujungimai, sutvirtinti metaliniais kniedėmis. Kišenės tvirtai pritvirtintos prie diržo. Reguliuojamo ilgio diržas, pagamintas iš 600D po..
20.00 €
Gamintojas:: Kiti
Įrankių diržas su dviem slankiojančiomis mentėmis ir kišenėmisGarantija 12 mėn. Techniniai parametrai:Įrankių diržas su dviem slankiojančiais krepšiais, trimis kišenėmis ir papildomais skyriais kiekvienai. Yra pakabukas matavimo juostai. Galite pridėti kitų elementų. Neiloninis diržas su sagtim..
20.00 €
Gamintojas:: Kiti
Įrankių diržas su petnešomis ir kišenėmisGarantija 12 mėn. Techniniai parametrai:Įrankių diržas su petnešomis su dviem dideliais universaliais panneriais, metaliniu plaktuko laikikliu ir viena gilia varžtų kišene. Pagrindinio diržo, pritvirtinto metaline sagtimi, ilgis yra maždaug 1280 mm. Jis ..
49.99 €
Gamintojas:: Kiti
Įrankių diržas su petnešomis ir kišenėmisGarantija 12 mėn. Techniniai parametrai:Įrankių diržas su petnešomis su dviem numanomais dideliais elektrinių įrankių dėklais, metaliniu plaktuko laikikliu ir viena gilia varžtų kišene. Pagrindinio diržo, pritvirtinto metaline sagtimi, ilgis yra maždaug ..
60.00 €
Rodoma 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)