Meniu
Your Cart

Darbo drabužiai


Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Darbinės kelnės M dydisGarantija 12 mėn. M dydžio darbinės kelnės, siuvamos iš storos, vandeniui atsparios medžiagos, pagamintos iš medvilnės ir poliesterio / 35% ir 65%. Juoda su raudonais priedais. Turi keturias dideles, užsegtas kišenes, dvi priekyje ir dvi gale, ir specialią kišenę mobiliaj..
28.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinės kelnės L dydisGarantija 12 mėn. L dydžio darbinės kelnės, siuvamos iš storos, vandeniui atsparios medžiagos, pagamintos iš medvilnės ir poliesterio / 35% ir 65%. Juoda su raudonais priedais. Turi keturias dideles, užsegtas kišenes, dvi priekyje ir dvi gale, ir specialią kišenę mobiliaj..
28.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinės kelnės L/XL dydisGarantija 12 mėn. L/XL dydžio darbinės kelnės, siuvamos iš storos, vandeniui atsparios medžiagos, pagamintos iš medvilnės ir poliesterio / 35% ir 65%. Juoda su raudonais priedais. Turi keturias dideles, užsegtas kišenes, dvi priekyje ir dvi gale, ir specialią kišenę mo..
28.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinės kelnės XL dydisGarantija 12 mėn. XL dydžio darbinės kelnės, siuvamos iš storos, vandeniui atsparios medžiagos, pagamintos iš medvilnės ir poliesterio / 35% ir 65%. Juoda su raudonais priedais. Turi keturias dideles, užsegtas kišenes, dvi priekyje ir dvi gale, ir specialią kišenę mobili..
28.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinė striukė M dydisGarantija 12 mėn. Darbinės striukės M dydis. 7 kišenės, iš jų 4 su užsegamu velcro; speciali mobiliojo telefono kišenė su užtrauktuku; striukėje yra vėdinimo angos su tinkleliu, labiausiai susidėvėjusios vietos yra sutvirtintos specialiu audiniu (poliesteriu su simboliu 6..
30.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinė striukė L dydisGarantija 12 mėn. Darbinės striukės L dydis. 7 kišenės, iš jų 4 su užsegamu velcro; speciali mobiliojo telefono kišenė su užtrauktuku; striukėje yra vėdinimo angos su tinkleliu, labiausiai susidėvėjusios vietos yra sutvirtintos specialiu audiniu (poliesteriu su simboliu 6..
30.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinė striukė L/XL dydisGarantija 12 mėn. Darbinės striukės L/XL dydis. 7 kišenės, iš jų 4 su užsegamu velcro; speciali mobiliojo telefono kišenė su užtrauktuku; striukėje yra vėdinimo angos su tinkleliu, labiausiai susidėvėjusios vietos yra sutvirtintos specialiu audiniu (poliesteriu su simb..
30.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinė striukė XL dydisGarantija 12 mėn. Darbinės striukės XL dydis. 7 kišenės, iš jų 4 su užsegamu velcro; speciali mobiliojo telefono kišenė su užtrauktuku; striukėje yra vėdinimo angos su tinkleliu, labiausiai susidėvėjusios vietos yra sutvirtintos specialiu audiniu (poliesteriu su sim..
30.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinės kombinezoninės kelnės M dydisGarantija 12 mėn. Darbinės kombinezoninės kelnės, pagamintos iš storos, įplyšimams atsparios medvilnės ir poliesterio / 35% ir 65% / poliesterio. Pilka spalva su juoda ir raudona spalvomis. Turi keturias dideles, dvi kišenes priekyje ir dvi gale bei special..
30.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinės kombinezoninės kelnės L dydisGarantija 12 mėn. Darbinės kombinezoninės kelnės, pagamintos iš storos, įplyšimams atsparios medvilnės ir poliesterio / 35% ir 65% / poliesterio. Pilka spalva su juoda ir raudona spalvomis. Turi keturias dideles, dvi kišenes priekyje ir dvi gale bei special..
30.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinės kombinezoninės kelnės XL dydisGarantija 12 mėn. Darbinės kombinezoninės kelnės, pagamintos iš storos, įplyšimams atsparios medvilnės ir poliesterio / 35% ir 65% / poliesterio. Pilka spalva su juoda ir raudona spalvomis. Turi keturias dideles, dvi kišenes priekyje ir dvi gale bei specia..
30.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinės kombinezoninės kelnės XXL dydisGarantija 12 mėn. Darbinės kombinezoninės kelnės, pagamintos iš storos, įplyšimams atsparios medvilnės ir poliesterio / 35% ir 65% / poliesterio. Pilka spalva su juoda ir raudona spalvomis. Turi keturias dideles, dvi kišenes priekyje ir dvi gale bei speci..
30.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 20 (2 Puslapių)