Meniu
Your Cart

Kitos darbo spintelės


Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Gude
Z formos durų spintelė Pagaminta Slovakijoje. Garantija 24 mėnesiai Aprašymas: Aukštos kokybės suvirinta konstrukcija, pagaminta iš 0,7 - 1,0 mm plieno lakštų Ventiliacija iš galinės pusės Durų sutvirtinimo rėmai Galima pasirinkti standartinę spyną, kabinamą spynelę ar kodinę spynel..
184.07 €
Gamintojas:: Gude
Penkių dėžučių spintelė Pagaminta Slovakijoje. Garantija 24 mėnesiai Aprašymas: Aukštos kokybės suvirinta konstrukcija, pagaminta iš 0,7 - 1,0 mm plieno lakštų Ventiliacijos angos galinėje spintelės dalyje Galima pasirinkti standartinę spyną, kabinamą spynelę ar kodinę spynelę Spint..
187.44 €
Gamintojas:: Gude
Penkių dėžučių spintelė su skylutėmis Pagaminta Slovakijoje. Garantija 24 mėnesiai Aprašymas: Aukštos kokybės suvirinta konstrukcija, pagaminta iš 0,7 - 1,0 mm plieno lakštų Ventiliacinės skylutės durelėse su tarpu laiškam Galima pasirinkti standartinę spyną, kabinamą spynelę ar kodin..
191.86 €
Gamintojas:: Gude
Dviejų blokų spintelė su keturiomis durimis Pagaminta Slovakijoje. Garantija 24 mėnesiai Aprašymas: Aukštos kokybės suvirinta konstrukcija, pagaminta iš 0,7 - 1,0 mm plieno lakštų Ventiliacinės angos viršutinėje ir apatinėje durų dalyje Durų sutvirtinimo rėmai Galima pasirinkti stan..
212.27 €
Gamintojas:: Gude
Aštuonių dėžučių spintelė Pagaminta Slovakijoje. Garantija 24 mėnesiai Aprašymas: Aukštos kokybės suvirinta konstrukcija, pagaminta iš 0,7 - 1,0 mm plieno lakštų Galima pasirinkti standartinę spyną, kabinamą spynelę ar kodinę spynelę Spintelė yra ant vientiso pagrindo Galimos spalvo..
226.55 €
Gamintojas:: Gude
Dešimties dėžučių spintelė Pagaminta Slovakijoje. Garantija 24 mėnesiai Aprašymas: Aukštos kokybės suvirinta konstrukcija, pagaminta iš 0,7 - 1,0 mm plieno lakštų Galima pasirinkti standartinę spyną, kabinamą spynelę ar kodinę spynelę Spintelė yra ant vientiso pagrindo Galimos spalv..
243.38 €
Gamintojas:: Gude
Dviejų blokų spintelė su šešiomis durimis Pagaminta Slovakijoje. Garantija 24 mėnesiai Aprašymas: Aukštos kokybės suvirinta konstrukcija, pagaminta iš 0,7 - 1,0 mm plieno lakštų Ventiliacinės angos viršutinėje ir apatinėje durų dalyje Durų sutvirtinimo rėmai Galima pasirinkti standa..
293.76 €
Gamintojas:: Gude
Dvylikos dėžučių spintelė Pagaminta Slovakijoje. Garantija 24 mėnesiai Aprašymas: Aukštos kokybės suvirinta konstrukcija, pagaminta iš 0,7 - 1,0 mm plieno lakštų Galima pasirinkti standartinę spyną, kabinamą spynelę ar kodinę spynelę Spintelė yra ant vientiso pagrindo Galimos spalvo..
299.22 €
Gamintojas:: Gude
Penkiolikos dėžučių spintelė Pagaminta Slovakijoje. Garantija 24 mėnesiai Aprašymas: Aukštos kokybės suvirinta konstrukcija, pagaminta iš 0,7 - 1,0 mm plieno lakštų Galima pasirinkti standartinę spyną, kabinamą spynelę ar kodinę spynelę Spintelė yra ant vientiso pagrindo Galimos spa..
348.30 €
Gamintojas:: Gude
Trijų blokų spintelė su šešiomis durimis Pagaminta Slovakijoje. Garantija 24 mėnesiai Aprašymas: Aukštos kokybės suvirinta konstrukcija, pagaminta iš 0,7 - 1,0 mm plieno lakštų Ventiliacinės angos viršutinėje ir apatinėje durų dalyje Durų sutvirtinimo rėmai Galima pasirinkti standar..
361.14 €
Rodoma 1 iki 10 iš 10 (1 Puslapių)