Meniu
Your Cart

Pramoniniai keltuvai

Patikslinkite paiešką

Pramoninis žirklinis keltuvas 1t Aprašymas: Tvirtos ir kokybiškos konstrukcijos keltuvas, kurio platforma yra padengta specialiu antikoroziniu sluoksniu, tiksli ir kokybiška hidraulinė pompa užtikriną stabilų ir tolygų keltuvo žirklių valdymą. Savaiminio tepimo sistema yra atsakinga už judanči..
0.00 €
Pramoninė žirklinė platforma 2t Aprašymas:  Tvirtos ir kokybiškos konstrukcijos keltuvas, kurio platforma yra padengta specialiu antikoroziniu sluoksniu, tiksli ir kokybiška hidraulinė pompa užtikriną stabilų ir tolygų keltuvo žirklių valdymą. Savaiminio tepimo sistema yra atsakinga už ju..
0.00 €
Pramoninis žirklinis keltuvas 4t Aprašymas: Tvirtos ir kokybiškos konstrukcijos keltuvas, kurio platforma yra padengta specialiu antikoroziniu sluoksniu, tiksli ir kokybiška hidraulinė pompa užtikriną stabilų ir tolygų keltuvo žirklių valdymą. Savaiminio tepimo sistema yra atsakinga už judanči..
0.00 €
Hidraulinis dvigubų žirklių keltuvas 1-4t Aprašymas: Modernus ir pritaikytas pramoninei aplinkai hidraulinis žirklinis keltuvas. Dvigubų žirklių mechanizmas užtikrina stabilų svorio kėlimą aukščiau, lyginant su analogais. Galimas skirtingų valdymo platformų paleidimas. Kėlimo platforma gali su..
0.00 €
Hidraulinis keturių žirklių keltuvas 0.4-0.8t  Aprašymas: Modernus ir pritaikytas pramoninei aplinkai hidraulinis žirklinis keltuvas. Keturių žirklių mechanizmas užtikrina stabilų svorio kėlimą aukščiau, lyginant su analogais. Galimas skirtingų valdymo platformų paleidimas. Kėlimo platfor..
0.00 €
Hidraulinis trigubų žirklių keltuvas 1-2t Aprašymas: Modernus ir pritaikytas pramoninei aplinkai hidraulinis žirklinis keltuvas. trigubų žirklių mechanizmas užtikrina stabilų svorio kėlimą aukščiau, lyginant su analogais. Galimas skirtingų valdymo platformų paleidimas. Kėlimo platforma gali su..
0.00 €
Rodoma 1 iki 6 iš 6 (1 Puslapių)