Meniu
Your Cart

Puspriekabių diagnostikos įranga


Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Haldex diagnostinis rinkinys Diag+ Aprašymas: Diag+ leidžia nuskaityti ir trinti diagnostinius kodus, programuoti automobilių parametrus ir atlikti naujausios kartos testus EB+ sistemose. Komplektacija: - USB / PC sąsaja (DIAG +) - ISO 7638 kabelis priekabai - Sąsaja prie ISO 7638 kabe..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Knorr - Bremse diagnostikos rinkinys UDIF Aprašymas: Knorr - Bremse diskinių stabdžių diagnostikos įranga turi visus įrankius, reikalingus saugiam ir paprastam serviso ir priežiūros darbų, susijusių su visomis stabdžių diskų serijomis, atlikimui. NEO sistemų diagnostika yra modulinė, keičiamo..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Sunkvežimių ir puspriekabių stabdžių elektronikos diagnostikos įranga WABCO Aprašymas: Wabco diagnostinė sąsaja - universalus diagnostinys įrankis, sukurtas sunkvežimių, autobusų ir puspriekabių priežiūrai. Šį įranga palaiko populiariausius ir norimiausius diagnostinius protokolus platesniam p..
0.00 €
Gamintojas:: JALTEST
Universali puspriekabių diagnostikos įranga JalTest PC Link 29365 JalTest PC Link 29365 yra originalus universalus diagnostikos prietaisas, kuri yra naudojama sunkvežimiams, autobusams, mikroautobusams, priekaboms, žemės ūkio ir statybinės technikos diagnostikai. JalTest diagnostikos įr..
1,270.50 €
Gamintojas:: AUTEL
MaxiSys CV, kaip naujas Autel "MaxiSys" šeimos narys, yra sukurtas ant galingos "MaxiSys 908" platformos ir pateikia išsamų diagnostikos sprendimą praktiškai visoms komercinėms transporto priemonėms, taip pat mašinoms, pagamintoms Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Azijoje.  Kodėl verta iš mūs..
0.00 €
Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)