Meniu
Your Cart

Motociklų diagnostikos įranga


Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: DIMSPORT
DimSport New Genius – chip tuning, ECU programuotojas, diagnostikos prietaisas. Dirba su lengvaisiais automobiliais, sunkvežimiais, motociklais, agro technika, vandens transportu. Atskiras prietaisas su savo liečiamu ekranu. Atliekantis visas reikiamas programavimo ir chipavimo funkcijas. Pasibaigus..
1,936.00 €
Gamintojas:: DIMSPORT
DimSport New Trasdata yra unikalus chip tuning sferos prietaisas palaikantis visus įmanomus mikroprocesorius, naudojamus bet kokio tipo automobiliuose ir apskritai transporto priemonėse. Prietaisas yra skirtas nuskaityti ir programuoti tokiomis funkcijomis kaip  JTAG, BDM ir BOOT mode’ais. S..
1,210.00 €
ECU programavimo įranga KESS v2 ALIENTECH ECU programavimo įranga KESS v2 ALIENTECH
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: ALIENTECH
Universalus ECU diagnotikos ir programavimo prietaisas KESS v2 ALIENTECH Esame oficialūs Alientech atstovai Lietuvoje, todėl vieninteliai galime pasiūlyti KESS v2 originalią įrangą. Norėdami sukurti KESSv2, Alientech konstruktorių ir inžinierių komanda sukūrė naują prietaisą, kuris s..
1,815.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Universalus diagnostinis testeris Flex Magneti Marelli. Gamintojas - Italija. Garantija - 2 metai.  Prietaisui licencija užsakoma atskirai (galimo licencijos: automobiliams, motociklams, sunkiajam transportui)Privalumai:  3" ekranas Prieinama programinė įranga automobilių/s..
1,391.50 €
Gamintojas:: MOTORSCAN
MOTORSCAN MEMOBIKE 6050 Gamintojas: Motorscan – Italija; Garantija: 12 mėn.Aprašymas: Modernus ir kompaktiškas diagnostikos prietaisas leidžia nuskaityti panelės duomenis, Abs ir imobilaizerio duomenis, stebėti ir modifikuoti įpurškimą ir degimo sistemos parametrus, veikia labai plačiame marki..
0.00 €
Gamintojas:: MOTORSCAN
Motociklų diagnostikos priedėlis Motorscan Divas 6053 Gamintojas: Motorscan – Italija; Garantija: 12 mėn. Aprašymas: Papildomas plėtinys, naudojamas su Motorscan memobike 6050 ir galintis praplėsti diagnostines galimybes. Gazo sklendžių sinchronizavima..
0.00 €
Gamintojas:: DIMSPORT
Race Evo yra DimSport sukurta programinė įranga, kuri turi tris skirtingas versijas. STANDARD, PLUS ir FULL leidžia optimizuoti ir perkalibruoti variklio veikimo parametrus esančius pagrindiniame ECU kompiuteryje. Atliekamos funkcijos yra ypač supaprastintos vartotojui ir yra intuityv..
0.00 €
Rodoma 1 iki 7 iš 7 (1 Puslapių)