Meniu
Your Cart

Chip tuning įranga

 

Patikslinkite paiešką

Automobilių konfigūratorius MagicMotorSport FLEX Automobilių konfigūratorius MagicMotorSport FLEX
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: MAGICMOTORSPORT
Automobilių konfigūratorius MAGICMOTORSPORT FLEX Gamintojas: MAGICMOTORSPORT (Italija); Garantija: 24 mėnesiaiAprašymas: Šis prietaisas naudojamas nesudėtingam automobilio programinės įrangos tiuningavimui, perprogramavimui ar modifikavimui, interneto sąsaja atskleidžia pilną šio prietaiso po..
1,210.00 €
Gamintojas:: DIMSPORT
DimSport New Genius – chip tuning, ECU programuotojas, diagnostikos prietaisas. Dirba su lengvaisiais automobiliais, sunkvežimiais, motociklais, agro technika, vandens transportu. Atskiras prietaisas su savo liečiamu ekranu. Atliekantis visas reikiamas programavimo ir chipavimo funkcijas. Pasibaigus..
1,936.00 €
Gamintojas:: DIMSPORT
DimSport New Trasdata yra unikalus chip tuning sferos prietaisas palaikantis visus įmanomus mikroprocesorius, naudojamus bet kokio tipo automobiliuose ir apskritai transporto priemonėse. Prietaisas yra skirtas nuskaityti ir programuoti tokiomis funkcijomis kaip  JTAG, BDM ir BOOT mode’ais. S..
1,210.00 €
ECU programavimo įranga KESS v2 ALIENTECH ECU programavimo įranga KESS v2 ALIENTECH
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: ALIENTECH
Universalus ECU diagnotikos ir programavimo prietaisas KESS v2 ALIENTECH Esame oficialūs Alientech atstovai Lietuvoje, todėl vieninteliai galime pasiūlyti KESS v2 originalią įrangą. Norėdami sukurti KESSv2, Alientech konstruktorių ir inžinierių komanda sukūrė naują prietaisą, kuris s..
1,815.00 €
Programavimo prietaisas Kess K-TAG ALIENTECH Programavimo prietaisas Kess K-TAG ALIENTECH
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: ALIENTECH
Programavimo prietaisas K-TAG ALIENTECH Esame oficialūs Alientech atstovai Lietuvoje, todėl vieninteliai galime pasiūlyti K-TAG originalią įrangą. Šis prietaisas patenkins visus jūsų poreikius, nes veikia greitai ir patikimai. Tai naujas Alientech gaminys, skirtas Azijoje pagamintoms transport..
1,210.00 €
Gamintojas:: MAGICMOTORSPORT
Universalus stendas su zondais Magic Motor Sport MAGBench Magic Motor Sport, Italija Aprašymas: Šiame stende įrengti reguliuojami specialūs zondai, kurie gali būti išstatomi pagal jungtis, kurias reikia sujungti ant ECU.  Naudojant MAGBench su naujausios kartus ECU, kuriuose gali bū..
677.60 €
Detonacijų analizatorius Phormula KS-3 Phormula, Anglija Aprašymas: Naujos kartos prietaisas KS-3 yra vienas pažangiausių detonacijų analizės įrankių šiuolaikinėje rinkoje. KS-3 aktyviai filtruoja ir apdoroja variklio signalus naudojant dedikuotą detonacijų mikroprocesorių. Šie signalai yra..
385.00 €
Detonacijų analizavimo komplektas Phormula Professional Tuning Solution Phormula, Anglija Aprašymas: Professional Tuning Solution – Profesionalus detonacijų analizės rinkinys, kuriame komplektuojamas Detonacijų analizatorius KS-Pro ir KS-4 kartu. Tai leidžia profesionaliems variklių tiuning..
785.00 €
Gamintojas:: ALIENTECH
ECU programatorius ECM TITANIUM ALIENTECHEsame oficialūs Alientech atstovai Lietuvoje, todėl vieninteliai galime pasiūlyti ECM TITANIUM originalią įrangą.Tai programinė įranga, kuri leidžia Jums savarankiškai, lengvai ir tiksliai interpretuoti failus saugomus variklio valdymo bloke, taip pasiekiantį..
1,077.00 €
Swiftec automobilių programavimo įranga  Aprašymas:  Swiftec - revoliucinė chiptuning konfigūravimo programinė įranga! Swfitec suteikia galimybę išgauti maksimalų veikimą iš modernių ir elektroniškai valdomų variklių, naudojamų automobiliuose, sunkvežimiuose, motocikluose, valtyse..
0.00 €
Gamintojas:: DIMSPORT
Race Evo yra DimSport sukurta programinė įranga, kuri turi tris skirtingas versijas. STANDARD, PLUS ir FULL leidžia optimizuoti ir perkalibruoti variklio veikimo parametrus esančius pagrindiniame ECU kompiuteryje. Atliekamos funkcijos yra ypač supaprastintos vartotojui ir yra intuityv..
0.00 €
Gamintojas:: DIMSPORT
Dyno Race 2WD - variklio galios tikrinimo stendas (yra 3 modeliai).  Esant reikalui turime variklio galios patikrinimo stendų ir 4WD, sunkvežimiams, motociklams, traktoriams, kartingams ir t.t Gamintojas - Italija.  Dėka ergonomiško dizaino ir vartotojui patogaus naudojimo, tai yr..
0.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 18 (2 Puslapių)