Meniu
Your Cart

OBD / EOBD diagnostikos įranga

Patikslinkite paiešką

ECU programavimo įranga KESS v2 ALIENTECH ECU programavimo įranga KESS v2 ALIENTECH
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: ALIENTECH
Universalus ECU diagnotikos ir programavimo prietaisas KESS v2 ALIENTECH Esame oficialūs Alientech atstovai Lietuvoje, todėl vieninteliai galime pasiūlyti KESS v2 originalią įrangą. Norėdami sukurti KESSv2, Alientech konstruktorių ir inžinierių komanda sukūrė naują prietaisą, kuris s..
1,815.00 €
Gamintojas:: Kiti
Diagnostikos įranga FOXWELL GT-80 Mini Diagnostikos įranga FOXWELL GT-80 Mini yra universalus diagnostikos prietaisas, skirtas atlikti kompiuterinę diagnostika automobiliams, kai kuriems keturračiams ir mikroautobusams. Šis prietaisas geriausiai dirba su automobiliais, kurie yra pagaminti Az..
999.00 €
Gamintojas:: Kiti
Universali originali diagnostikos įranga Autocom CDP+ Autocom CDP+ yra originalus diagnostikos prietaisas, kuris gali dirbti su įvairiomis automobilių markėmis. Autocom prietaisas yra prijungiamas prie kompiuterių, paverčiantis juos efektyviais įrankiais, tinkančiais bet kurioms dirbtuvėms. Kadan..
2,299.00 €
Gamintojas:: OBDstar
Universalus raktų programatorius OBDstar Dp-plus Aprašymas: Naujas ir modernus Android bazės diagnostinis prietaisas, veikiantis su interneto aplikacijomis. Šis prietaisas pagamintas pagal pažangią OBDstar programinės įrangos technologiją. Nuskaitomas platus automobilių diapazonas, suteikiamo..
0.00 €
Rodoma 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)